Sveiki atvykę!

  Lauko durys

Atverkite duris į gamtą! 

Kiekvienas esame originalus, o mūsų namai yra būtent mūsų individualumo išraiška. Lauko durys -  ryškus architektūros elementas, Jūsų namų “vizitinė kortelė”. Norite sukurti lauko duris pagal individualius pageidavimus, tačiau neįsivaizduojate, kokios yra galimybės ir kaip tai atrodys? Naudodamiesi www.albinwod.lt durų dizaino programa greitai ir patogiai galite sukurti išskirtinio dizaino durų modelį! 

www.albinwood.lt  durų dizaino programa Jums padės įvertinti, kaip atrodys Jūsų svajonių lauko durys tinkuoto, rąstinio namo ar klinkerio fasade. Čia rasite daugiau nei 30 skirtingų standartinių ir nestandartinių durų modelių. Pasirinkę modelį, galėsite rinktis spalvą ar medieną imituojantį raštą, nuspręsti, kur ir koks turėtų būti užpildas, kuri durų dalis būtų stiklinama. Išsiųskite užpildytą užklausos formą ir gaukite info.albinwoodas@gmail.com  specialisto konsultaciją per 1 darbo dieną!

www.albinwood.lt  parduoda aukštos kokybės, energiją taupančius duris ir langus. Nuolat tobulindama gamybos technologijas ir diegdama pažangiausias langų ir durų gamybos technologijų naujoves.

Rėminės lauko durys gaminamos iš naujos kartos profilio. Šio tipo durys atsparios klimato pokyčiams. Specialios technologijos dėka durų plokštė netrūkinėja ir nesideformuoja, durys turi labai geras garso ir šilumos izoliacijos savybes. Be to jos itin saugios, į jas montuojami įvairūs apsauginiai užraktai, nuo paprastesnių iki pačių moderniausių.

 Rėminės lauko durys

 Rėminių durų privalumai:

9 mm išoriniai klijuotos drėgmei atsparios faneros sluoksniai. Todėl plokštė netrūkinėja ir nesideformuoja.

16 mm poliuretaninių kietų putų tarpsluoksnis užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją.

Integruotas garo izoliacinis aliuminio folijos sluoksnis saugo nuo neigiamo poveikio garų, susidarančiųdėltemepratūros lauke ir viduje skirtumo.

Uw = 1,07 W/m2K

Mediena klijuojama pagl specialiai atidirbtą spaudimo dviem kryptimis technologiją. Taip suklijavus medieną, pasiekiamas itin didelis durų rėmo stabilumas. Varčia visiškai nesideformuoja.

Aukščiausios kokybės 100% silikoninės, labai elastingos, atsparios temeratūros pokyčiams tarpinės užtikrina ypačgerąsandarumą, garso ir šilumos izoliaciją.

Naujos kartos aliuminio slenkstis su specialiu plastiko intarpu, gerai sulaiko šaltį. Ypač kietos plastmasės ir aliuminio derinys ilgai nenusidėvi, yra ilgaamžis.

 

Berėmės durys. Jos yra ne tik gražios bei tvirtos, bet ir saugios. Tokios yra medinės berėmės durys:

tvirtumas, stabilumas, klimatinis atsparumas, pagal standartą DIN EN 1121:2000-09 jos priskiriamos aukščiausiajai 4 klasei;

puiki šilumos ir garso izoliacija, šilumos laidumo koeficientas - U=0,96 W/m2K;

saugumas - tai vienas svarbiausių lauko durų elementų. Į lauko duris montuojami įvairūs G-U apsauginiai užraktai. Durų saugumą padidina ir plokštės perimetru įklijuotas kietmedžio rėmas, apsaugantis vyrius ir spyną nuo įsilaužimo;

ilgaamžiškumas – berėmės durys gaminamos iš ypač patvarios, specialiai sukonstruotos medžio plokštės, pasitelkiant modernias gamybos technologijas, naudojant aukštos kokybės apdailos medžiagas, tvirtą ir patvarią furnitūrą.

 

Berėmės durys - puikus sprendimas energiją taupančiuose namuose bei tiems, kuriems reikalingos durys su ypatingai aukštu klimatiniu atsparumu. Šias duris siūlome ir tiems, kuriems reikalingos išskirtinai didelių matmenų durys (durų aukštis gali siekti iki 2,95 m ir net daugiau).

Rėminių durų privalumai:

Iš abiejų pusių plokštė padengta penkiasluoksniu drėgmei atspariu skydu.

Stabilus, atsparus vidinis medienos užpildas neleidžia durims deformuotis.

Poliuretaninės kietos putos užtikrina ypačgerągarso izoliaciją.

Per visą plokštės perimetrą įmontuota metalinė patentuota rėmo stabilizavimo sistema užtikrina durų tvirtumą ir stabilumą.

Visu plokštės perimetru įklijuotas kietmedžio rėmas, saugantis įmontuotus vyrius ir spyną nuo išlaužimo.

Aukščiausios kokybės 100% silikoninės, labai elastingos, atsparios temperatūros pokyčiams tarpinės, užtikrina ypačgerąsandarumą, gaso ir šilumos izoliaciją.

Naujos kartos aliuminis slenkstis su specialiu plastiko intarpu, gerai sulaikančiu šaltį. Ypač kietos plastmasės ir aliuminio derinys ilgai nenusidėvi, yra ilgaamžis.Rėminės lauko durys gaminamos iš naujos kartos profilio. Šio tipo durys atsparios klimato pokyčiams. Specialios technologijos dėka durų plokštė netrūkinėja ir nesideformuoja, durys turi labai geras garso ir šilumos izoliacijos savybes. Be to jos itin saugios, į jas montuojami įvairūs apsauginiai užraktai, nuo paprastesnių iki pačių moderniausių.